Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

ObchodnéPriestory

PODNIKAJTE V LEPŠEJ ŠTVRTI

Chcete rozbehnúť svoje podnikanie? Využite príležitosť na kúpu alebo prenájom obchodných priestorov v Slnečniciach.

Prečo práve tu? Pretože práve tu vyrastá výnimočná nová štvrť s 5 651 novými bytmi pre 8 920 obyvateľov. Tí všetci môžu byť vaši zákazníci.

V Slnečniciach budú mať obyvatelia všetky obchody a služby na dosah. Prečo by chodili inam?

 

Slnečnice ponúkajú moderné obchodné priestory s výmerami od 29 m2, s výbornými priestorovými riešeniami. Variabilne ich môžete meniť a podľa vašich potrieb aj vzájomne spájať tak, aby úplne vyhovovali vášmu zámeru.

Nedajte si ujsť príležitosť rozbehnúť váš biznis – zriaďte si prevádzku v Slnečniciach, kým sú k dispozícii voľné priestory.

 

 

Výhody pre úspešné
podnikanie v slnečniciach

 
NOVÁ MODERNÁ ŠTVRŤ MESTA SO STRATEGICKOU LOKALITOU
OBCHODNÉ PRIESTORY V PRÍJEMNOM A ATRAKTÍVNOM PROSTREDÍ
VYNIKAJÚCA DOSTUPNOSŤ AUTOM AJ MHD, BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE PRE VAŠICH ZÁKAZNÍKOV
ŠTÝLOVÁ ARCHITEKTÚRA PRIESTOROV, FLEXIBILNÉ MOŽNOSTI UPRAVENIA INTERIÉROV PODĽA VAŠICH POTRIEB A PREDSTÁV
VEĽKÉ MNOŽSTVO ZÁKAZNÍKOV, 1256 DOMÁCNOSTÍ LEN V SLNEČNICIACH UŽ DO KONCA ROKA 2017
KONKURENČNÁ VÝHODA LOKALITY SLNEČNÍC PRE VŠETKY TYPY MALÝCH AJ VEĽKÝCH PREVÁDZOK

Kúpna sila Slnečníc a okolia

Slnečnice
9 000 obyvateľov
(po dokončení výstavby)
Petržalka
105 000 obyvateľov
Jarovce
2 000 obyvateľov
 
Rusovce
3 600 obyvateľov
Čunovo
1 300 obyvateľov
Rajka
2 600 obyvateľov

SLNEČNICE MARKET

Projekt Slnečnice vytvára samostatnú štvrť, ktorá okrem bývania ponúkne obyvateľom aj novú nákupnú zónu s rozmanitými možnosťami služieb, voľnočasových aktivít a športu. 

V rámci zóny, takmer v srdci Slnečníc, vyrástol súčasne moderný multifunkčný komplex Slnečnice Market. Komplex poskytuje štýlové obchodné priestory o rozlohe od 50 až do 4 000 m2 s možnosťou prispôsobenia podľa individuálnych potrieb podnikania.

 

MESTSKÝ BULVÁR

Okrem možností v komplexe Slnečnice Market, ponúka zóna Mesto aj priestory pre obchody a služby v parteri bytových domov, ktoré spoločne vytvoria mestský bulvár a obyvateľom tak poskytnú zónu so všetkým, čo potrebujú pre trávenie pracovného či voľného času mimo ich domovov.

Na bulvári sa budú postupne nachádzať reštaurácie, kaviarne či fitnesscentrum. Samozrejmosťou sú tiež možnosti upravenia interiérov.

 

Pridajte sa k našim spokojným nájomcom

 
 

MUDr. Martin Jakubek
Primár Dent32

Pre modernú dentálnu kliniku akou je Dent32, sú Slnečnice skvelým miestom pre poskytovanie špičkovej starostlivosti svojim klientom. Výborná poloha - ľahko a rýchlo nás nájdete, bezbariérový prístup - u nás máme otvorené dvere pre všetkých a kvalitná architektúra zasadená v príjemnom prostredí sú dôvody prečo tu radi pracujeme my a prečo nás naši klienti vždy radi navštívia.

Gabriela Mattošová, MBA
Konateľ, Bystrá škôlka

Z môjho pohľadu, ako podnikateľa a nájomcu obchodných priestorov v Slnečniciach môžem povedať, že vidím značnú perspektívu podnikania v danej lokalite vzhľadom na plánovanú rozlohu daného projektu a tým očakávaný značný nárast obyvateľov - pre nás podnikateľov potencionálnych klientov;). Lokalita sama o sebe je lukratívna v tom, že logistika smerom do mesta aj z mesta je bezproblémová čo je pre mňa dôležité najmä z pohľadu time manažmentu. Keďže sa jedná o novovznikajúcu štvrť na konci Petržalky, nadpolovičné percento obyvateľov budú tvoriť rodiny s deťmi, kde produktov a služieb pre daný segment nikdy nie je dosť!

Štefan Szabo
Konateľ, Potraviny PePi Slnečnice

Naše rozhodnutie otvoriť prevádzku v projekte Slnečnice ovplyvnilo viacero pozitívnych aspektov, ako napríklad priestory v príjemnom a modernom prostredí, ktoré podľa nášho názoru architektonicky spĺňa požiadavky pre spokojné bývanie a rozvíjajúce sa podnikanie. Rovnako sme pri tomto projekte chceli prispieť k rastúcej občianskej vybavenosti a hlavne ešte vyššej spokojnosti občanov. Zároveň sme radi, že sa nám aj vďaka Slnečniciam darí napredovať a rozvíjať sa v našom podnikaní.

Peter Beronský
Majiteľ, Peter´s restaurant & wine bar

Slnečnice ako nová štvrť boli pre mňa celkom jasné rozhodnutie v podnikaní. Vzhľadom na rozrastajúci sa projekt, vidím veľký potenciál v poskytovaní služieb aj v gastro segmente. Pekný projekt v peknom prostredí a dobrá dostupnosť boli dôvodom, prečo práve reštaurácia v Slnečniciach.

Šimon Horváth
Manažér, LOCAL bistro & bar

Myslím si, že začať s podnikaním v Slnečniciach bolo správne rozhodnutie. Ako najväčšie pozitívum beriem, že sa jedná o nový projekt, ktorý bude ešte dlho napredovať. V bistre som denne, takže vidím na vlastné oči, ako sa táto štvrť rozrastá, ako sa stále ďalší ľudia sťahujú a je to cítiť aj na našej návštevnosti. Local je hlavne o ľuďoch zo Slnečníc, je tu veľmi príjemné spolunažívanie. Naša prvá letná sezóna bola super a už sa nevieme dočkať ďalšej.

Dohodnite si obhliadku

Príďte sa presvedčiť naživo. Vyplňte formulár a radi sa s vami dohodneme na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee