Ďalšie byty v ponuke. Nezmeškajte to najlepšie zo Slnečníc.

Lepšia štvrť na prechádzky

V Slnečniciach nájdete veľa priestoru na pokojné vychádzky. Poprechádzať sa môžete v parkoch plných zelene alebo, v prípade, že budete mať záujem nadýchať sa čerstvého vzduchu ešte viac, môžete si vyjsť na blízku hrádzu. Pokojné prostredie Lepšej štvrte je na oddych ako stvorené.

Lepšia štvrť na bezproblémové cestovanie

Predstavte si, že bývate na mieste, odkiaľ sa dostanete do centra už za 10 minút a bez nervov. Vyberať si budete môcť medzi bezproblémovou cestou autom, autobusmi, ktoré tu majú dve zastávky, či električkou, ktorá bude mať pri Slnečniciach svoju konečnú zastávku už onedlho. Vďaka prístupnej Lepšej štvrti nebudete strácať svoj čas na cestách.

Lepšia štvrť na prevetranie hlavy

Vďaka tomu, že budete bývať blízko hrádze, môžete si na nej kedykoľvek zašportovať a prevetrať si hlavu. To, že toto ideálne miesto na beh, cyklistiku či na korčule je hneď pri vašom domove, vám uľahčí odhodlávanie vyraziť von a pohyb sa stane príjemnou súčasťou vášho života.

Lepšia štvrť na nové priateľstvá

Lepšia štvrť je plná výborných susedov. Množstvo parkov, športových ihrísk, ale aj pripravovaná kaviareň a reštaurácia vám umožnia stretávať sa a spoločne sa zabaviť. Pre našich susedov zároveň organizujeme rôzne podujatia, ktoré vám život v Slnečniciach spríjemnia ešte viac.

Lepšia štvrť je bezpečná pre deti

V Lepšej štvrti sa nemusíte báť pustiť svoje deti hrať sa von bez dozoru. Môžu tráviť čas na detských ihriskách, v ohradenom dvore alebo v parku pod vašimi oknami, v blízkosti ktorého sú len cesty s malou premávkou. V bezpečnom prostredí Slnečníc sa nebudete venovať obavám, ale spokojnému oddychu.

Lepšia štvrť na bezproblémové parkovanie

Radšej trávite čas so svojimi blízkymi než krúžením okolo domov pri snahe nájsť nejaký priestor na zaparkovanie? Aj my. V Slnečniciach si môžete vybrať z množstva parkovacích miest či už na vonkajšie alebo garážové státie.

Lepšia štvrť na hry s mojimi deťmi

Vaši najmenší budú mať v Lepšej štvrti kopu možností, kde sa môžu realizovať a zabaviť. V Slnečniciach pripravujeme až desať detských ihrísk, ktoré im zabezpečia dostatok preliezačiek, hojdačiek aj pieskovísk.

Lepšia štvrť pre domácich miláčikov

V Slnečniciach myslíme aj na vašich domácich miláčikov. Okrem blízkeho lesa tu budú mať aj špeciálny výbeh, vďaka ktorému sa nebudú nudiť. Môžu tu trénovať a spoznať sa so svojimi zvieracími susedmi.

Dohodnite si obhliadku vášho nového bytu

Zaujala vás ponuka našich bytov? Vyplňte formulár a náš predajca sa s vami dohodne na termíne, ktorý vám vyhovuje.

Zaškrtnutím políčka vyjadrujem svoj súhlas s poskytnutím a spracovaním svojich osobných údajov spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. so sídlom Poštová 3, 811 06 Bratislava, IČO: 35 694 084, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sa, vložka číslo: 1115/B v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané za účelom ponuky produktov a služieb a zasielania bezplatného newslettera spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. , prostredníctvom ktorého budem v rámci priameho marketingu informovaný o novinkách spoločnosti CRESCO REAL ESTATE a. s. súvisiacich s bývaním. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile: slnecnice@slnecnice.sk.
Oboznámil (a) som sa s informáciami v sekcii Ochrana osobných údajov na marketingové účely.

© 2021 All rights reserved.
All images are copyrighted by their respective copyright owners.
Website design & technology by Adbee